Vaikiškas elektrinis automobilis Pick-Up Speed 900 raudonas
Kód: R-PA.XMX-623.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis Pick-Up Speed 900 automobilis skirtas visiems vaikams, kurių svoris iki 50 kg. Jis turi keturis variklius su bendra galia 180W ir kartu su putų EVA ratais gali važiuoti įvairiomis dangomis. Vaikas sėdės patogiai formuotoje sėdynėje iš minkštos ekologiškos odos.
Automobilio įrangoje yra priekiniai LED žibintai, muzikos pultas su USB, AUX, MP3 ir iš anksto įrašytomis melodijomis. Automobilis turi automatinio stabdymo funkciją, kuri aktyvuojama iškart po kojos pakėlimo nuo akseleratoriaus pedalo.
Nuotolinio valdymo pultas su dažniu 2,4GHz yra aprūpintas mygtukais važiavimui visomis kryptimis ir saugos mygtuku STOP, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x45W
- Baterija: 12V 10Ah
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- 2x į priekį, atgal
- Transporto priemonės svoris: 21,5 kg
- Maksimalus svoris 50 kg
- automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- Transporto priemonės matmenys: ilgis 123 cm, plotis 66 cm, aukštis 68 cm
- Galinis dėžė: 50 x 21 x 12 cm
- Sėdynės: 48 x 20 x 25 cm
- Ratai: 27 x 11 cm
- Pakuotės matmenys: 116 x 65 x 37,5 cm
Įranga:
-
Nuotolinis valdymas 2,4GHz
-
Putų EVA ratai
-
sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
-
Muzikos pultas: USB, MP3, AUX
-
Išankstinė muzika ir variklio užvedimo garsas
-
Saugos diržai
-
Durų atidarymas
-
Elektriškai valdomas kėlimo dėžė
-
Šluota pridedama prie komplekto
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | PA.XMX-623.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 10Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 123 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 21,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 116 x 65 x 37,5 cm |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 66 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 68 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
