Vaikiškas elektrinis automobilis PASSION 4x200W 24V baltas
Kód: R-PA.SX3568.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Robusti vaikų visureigis automobilis PASSION 4x4 su visų ratų pavara siūlo galingą našumą, didelį komfortą ir patrauklų dizainą. Keturi varikliai, kiekvienas su 200 W galia, kartu su dideliais EVA putų ratais ir reguliuojamais galiniais amortizatoriais, puikiai tinka važiuoti sudėtingesniu reljefu. Dvivietė sėdynė, aptraukta ekokože, saugos diržai ir LED apšvietimas suteikia automobiliui realistišką išvaizdą ir saugumą.
Netrūksta ir muzikos panelio su MP3, USB, AUX ir Bluetooth prijungimu. Dėl nuotolinio valdymo pulto su saugos mygtuku STOP tėvai turi visišką kontrolę virš važiavimo.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x200W
- Baterijos: 2x 12V 10Ah (serija 24V)
- Svoris: 32 kg
- Maksimalus svoris: 60 kg
IŠMATAVIMAI:
- Transporto priemonės ilgis: 120 cm
- Transporto priemonės plotis: 81 cm
- Transporto priemonės aukštis: 83 cm
- Ratai: 31 x 12 cm
- Sėdynė: 52 x 21 x 32 cm
- Šviesos aukštis: 19 cm
- Galinis bagažinė: 49 x 10 x 16 cm
- Pakuotė: 113 x 65 x 37 cm
Transporto priemonės įranga:
- Putų ratai Eva
- Muzikos pultas: MP3, USB, Bluetooth, AUX
- Klaksonas, variklio užvedimo garsas, iš anksto įrašytos melodijos
- įkrovimo indikatorius
- Priekiniai LED žibintai, apšviesta grotelė, viršutinė rėmas (baterijoms)
- Nuotolinis valdiklis 2,4 GHz – 3 greičiai, saugos STOP
- Ekokailio sėdynė su diržais, dvivietė
- Galinis bagažinė
- 2 greičiai (į priekį, atgal), sklandus startas
- Galiniai amortizatoriai (reguliuojami)
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864986938 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 2x 12V 10Ah |
| variklis: | 4x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 31 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 120 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 32 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 2x12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 113 x 65 x 37 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 81 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 800W |
| Aukštis: | 83 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
