Vaikiškas elektrinis automobilis Mercedes AMG GT R Pro raudonas
Kód: S-BBH011-REDSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Ar jūsų vaikas svajoja apie savo elektrinį automobilį? Dabar turite galimybę išpildyti jo svajonę!
Nuo šiol Jūsų vaikas gali važiuoti savo automobiliu. Išpildykite savo vaiko svajonę įsigydami elektrinį Mercedes automobilį, kuris traukia visų praeivių dėmesį. Leiskite jam pajusti džiaugsmą, laisvę ir adrenaliną važiuojant automobiliu.
Elektrinis automobilis Mercedes atrodo kaip tikras, tik "mini" versijoje. Masyvi automobilio konstrukcija pagaminta iš kokybiškų, sertifikuotų medžiagų. Elektrinis automobilis sukurtas moderniu dizainu, kuris sužavės visus vaikus.
Ką slepia elektrinis automobilis „po gaubtu“? Du 45W varikliai, 12V 4,5Ah baterija ir trijų pakopų automatinė pavarų dėžė. Ar neatrodo viliojančiai? Kita Mercedes GT R privalumas yra minkšti EVA ratai, priekiniai ir galiniai LED žibintai bei apšviesta prietaisų skydelis.
Vaikiškas elektrinis automobilis Mercedes licencijuotas Daimler AG, pagal gamintojo rekomendacijas, skirtas visiems vaikams nuo 3 metų, tačiau dėl 2.4G nuotolinio valdymo, kuris yra komplekte, jį gali naudoti ir jaunesni vaikai. Automobilis aktyvuojamas specialiu mygtuku, esančiu šalia vairo, kas yra labai paprastas sprendimas. Norint sustabdyti transporto priemonę, tereikia atitraukti koją nuo akseleratoriaus pedalo arba, esant avarinei situacijai, paspausti mygtuką nuotoliniame valdyme. Elektrinis automobilis dydžiu atitinka vaikams nuo 1 iki 3 metų.
Techniniai elektrinio automobilio Mercedes parametrai:
- Variklis: 2x45W
- Baterija: 1x12V4,5Ah
- Pavarų dėžė: automatinė, 3 greičiai
- Transporto priemonės matmenys: 99 cm x 55 cm x 41 cm
- Greitis: 3 km / h
- Svoris: 10 kg
- Maks. apkrova: 25 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Veikimo laikas: iki 1 valandos
- Stabdys: Automatiškai atleidus akseleratoriaus pedalą, Skubus sustojimas naudojant nuotolinį valdymą (P)
Elektrinio automobilio Mercedes įranga:
- Saugos diržai:
- Durų atidarymas: ✓
- Raktai: ✕
- Sėdynė: Plastikas
- Ratai: Minkšta EVA
- Nuotolinis valdymas: 2.4G, 3 greičiai
- Šviesos: Apšviesta prietaisų skydelis, priekiniai ir galiniai LED
- Garso: USB, SD, MP3 įvestis, melodijos ir signalas ant vairo
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724002987 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 105 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 10 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Greicio perjungimas: | Ne |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 100 x 40 x 30 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 55 cm |
| Sėdynės plotis: | 38 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 41 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
