Vaikiškas elektrinis automobilis Master of Terain 4x4 žalias
Kód: R-HC-8988.ZIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis paruoš mažus vairuotojus tikram eismo srautui ir kelių eismui. Jie išmoks taisyklių ir atsakomybės, kas jiems tikrai pravers suaugusiųjų gyvenime, kai jie pakeis savo elektrinį automobilį į tikrą.
Vaikiškas elektrinis automobilis ne tik stilingas, bet ir galingas bei masyvus. Automobilis Master of Terain yra aprūpintas galingu elektriniu varikliu, nuotolinio valdymo pultu bei garso ir šviesos efektais. Dėl nuotolinio valdymo pulto tėvai gali kontroliuoti važiavimo kryptį ir greitį. Pultas turi saugos mygtuką Stop, kuris iš karto išjungia visas transporto priemonės funkcijas.
Vaikiškas elektrinis automobilis techniniai parametrai:
- Variklis: 4 x 45W
- Variklis: Kintamas 2 ratų arba 4 ratų pavara (valdomas mygtuku)
- Baterija: 12V / 10Ah
- Nuotolinis valdymas: 2,4 GHz, 3 greičiai, saugos sustabdymo mygtukas
- Ratai: EVA putų ratai, 35 x 15 cm
- Smūgių amortizatoriai: priekiniai ir galiniai
- Lėtas startas
- Šviesos: LED priekiniai ir galiniai žibintai
Vaikiškas elektrinis automobilis įranga:
- Garso pultas: MP3, SD, Bluetooth, garsai ant vairo, USB
- Start: raktas
- Durų atidarymas: Taip + užraktas
- Kufras: Galinis, 44 x 11 x 20 cm
- Sėdynė: Eko-oda, saugos diržai, 44 x 20 x 26 cm
Vaikiškas elektrinis automobilis matmenys:
- Transporto dydis: Ilgis 122 cm, plotis 80 cm, aukštis 85 cm
- Transporto priemonės svoris: 27 kg
- Pakuotės dydis: 124 x 66 x 42 cm
- Pakuotės svoris: 31 kg
- Maksimalus svoris: 28 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.HC-8988.ZIE |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 12V 10Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 35 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 4-taškų |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 122 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 27 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 28 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 124 x 66 x 42 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 80 cm |
| Sėdynės plotis: | 44 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 85 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
