Vaikiškas elektrinis automobilis Land Rover Discovery raudonas
Kód: R-HL2388CESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Specifikacija elektrinio automobilio:
- variklis 2 x 35 W / 12 V,10 000 aps / min
- baterija 12V / 7Ah
- pultas 2,4 GHz
- Saugumo sustabdymo mygtukas, 3 greičiai
- ratai EVA putų ratai, Skersmuo 26 cm, Plotis 8,5 cm
- Amortizatoriai užpakalyje
- Lėtas startas
- Priekiniai / galiniai žibintai
- LED Priekiniai žibintai, Galiniai žibintai
- Šviesų jungiklis
Įranga elektrinio automobilio:
- Garso pultas
- MP3
- SD kortelės įvestis
- AUX įvestis
- USB įvestis
- Įrašytos melodijos
- Garso mygtukai ant vairo
- Įkrovimo indikatorius - taip
- Apšviestas jungiklis su variklio garsais
- Durų atidarymas - taip
- sėdynės - juoda ekologiška oda 33 x 22 x 29 cm
- 2 taškų diržai
Transporto priemonės dydis:
Ilgis 117 cm
Plotis 74 cm
Aukštis 58 cm
Transporto priemonės svoris 21 kg
Kartoninės dėžės dydis 118 x 65,5 x 46,5 cm
Kartoninės dėžės svoris 25 kg
Maksimalus svoris 30 kg
Papildoma įranga elektriniam automobiliui:
- Instrukcija + montavimo rinkinys
- USB atmintinė su instrukciniu vaizdo įrašu
- Įkroviklis su dioda, kuri kontroliuoja baterijos įkrovimo lygį
- Transporto priemonės dangtis
- Mini jack kabelis
- R / C pultas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.HL2388.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Land Rover |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 26 cm |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 117 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 21 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 118 x 65,5 x 46,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 74 cm |
| Sėdynės plotis: | 33 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 58 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
