Vaikiškas elektrinis automobilis Land Rover Defender 110 SVX Concept raudonas
Kód: R-PA.QLS-8605.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stilingas vaikų automobilis Land Rover su tvirta konstrukcija ir dėmesiu saugumui bei komfortui patrauks kiekvieno mažo vairuotojo dėmesį. Du 100 W galingumo varikliai užtikrina pakankamą galią važiavimui į priekį ir atgal. Minkšti EVA putų ratai ir priekiniai bei galiniai amortizatoriai pasirūpins patogiu važiavimu įvairiomis dangomis.
Vienvietė ekokožos sėdynė su trijų taškų saugos diržu užtikrina saugumą, tuo tarpu LED apšvietimas, atidaromos durys ir garso efektai prisideda prie realistiško važiavimo patirties. Muzikos pultas su MP3, Bluetooth, AUX ir USB įvestimi leis groti mėgstamą muziką.
Tėvai įvertins nuotolinio valdymo pultą su saugos mygtuko STOP funkcija ir sklandžiu startu, užtikrinančiu maksimalią kontrolę virš transporto priemonės.
Techniniai parametrai:
- Galia: 2x100W
- Baterija: 1x 24V 7Ah
- Svoris: 20 kg
- Maksimalus svoris: 30 kg
Išmatavimai:
- Transporto priemonės ilgis: 116 cm
- Transporto priemonės plotis: 62 cm
- Transporto priemonės aukštis: 59 cm
- Ratai: 25 x 9 cm
- Sėdynė: 37 x 20 x 28 cm
- Šviesos aukštis: 13 cm
Transporto priemonės įranga:
- Putų ratai Eva
- Muzikos pultas: MP3, USB, Bluetooth, AUX
- Klaksonas, variklio užvedimo garsas, iš anksto įrašytos melodijos
- įkrovimo indikatorius
- priekiniai LED žibintai
- Nuotolinis valdymas – saugos STOP, sklandus startas
- Ekokailio sėdynė su trijų taškų saugos diržu, vienvietė
- Atidaromos durys
- Galinis bagažinė
- Priekiniai ir galiniai amortizatoriai
- 2 greičiai (į priekį, atgal)
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864984736 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 24V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Land Rover |
| variklis: | 2x100W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 25 cm |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 116 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 20 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 110 x 58 x 32 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 62 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 200W |
| Aukštis: | 59 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
