Vaikiškas elektrinis automobilis Lamborghini Centenario žalias
Kód: L-6630Související produkty
Detailní popis produktu
Ar jūsų vaikas svajoja apie savo elektrinį automobilį? Dabar turite galimybę išpildyti jo svajonę!
Elektrinis Lamborghini automobilis yra miniatiūrinė nuostabaus automobilio versija, turinti originalią licenciją iš Lamborghini automobilių kompanijos. Dėl to transporto priemonės konstrukcija pagaminta tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, be to, papuošta charakteringu logotipu. Elektrinis Lamborghini Centenario yra motorinės ir sportinės meno kombinacijos esmė. Išpildykite savo vaiko svajonę įsigydami Elektrinį Lamborghini, kuris traukia visų praeivių dėmesį.
Elektrinio automobilio interjeras įkvėptas pilno dydžio transporto priemonės. Tai sportinio stiliaus, minimalizmo ir funkcionalumo derinys. Juoda sėdynė pagaminta iš minkštos ekologiškos odos, kas žymiai padidina komfortą važiuojant, tuo tarpu sukamojo vairo dydis ir svoris pritaikyti vaikams, kad būtų užtikrintas lengvas manevravimas ir kliūčių išvengimas. Kairėje kabinos pusėje yra muzikos pultas, kuriame yra muzikos mygtukai ir USB įvestis.
Vienas dalykas, kurio negalima ignoruoti, yra automobilio galingumo ir variklio komponentai. Techniniai duomenys elektrinio Lamborghini automobilio kalba patys už save - automobilis yra aprūpintas 2 x 45W varikliu, 12V 7Ah baterija ir trijų pavarų transmisija. Automobilio naudojimas yra labai paprastas - tereikia įjungti jungiklį, kuris bus lydimas variklio garsų, tada paspauskite akseleratoriaus pedalą ir atsargiai važiuokite. Taip pat galite naudoti antrą variantą - komplekte yra patikimas 2.4G nuotolinio valdymo pultas.
Transporto priemonė yra labai saugi - tai patvirtina saugos diržai ir nuotolinio valdymo pultas su avariniu stabdymo funkcija. Elektrinis automobilis skirtas vaikams nuo 3 metų, tačiau su tėvų pagalba jį gali naudoti ir jaunesni vairuotojai.
Techniniai elektrinio automobilio parametrai:
- Variklis: 2x45W
- Baterija: 12V7Ah
- Pavarų dėžė: automatinė, 3 greičiai
- Transporto priemonės matmenys: 135 cm x 73 cm x 49 cm
- Greitis: 2-5 km / h
- Svoris: 19 kg
- Maks. apkrova: 30 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Veikimo laikas: 1-2 valandos
- Stabdys: Automatiškai atleidus akseleratoriaus pedalą, Skubus sustojimas naudojant nuotolinį valdymą (P)
Elektrinio automobilio įranga:
- Saugos diržai:
- Durų atidarymas: ✓
- Raktai: ✕
- Sėdynė: Minkšta ekologiška oda
- Ratai: Minkšta EVA
- Nuotolinis valdymas: 2,4 G, 3 greičiai
- Šviesos: priekinės ir galinės LED
- Audio: USB įvestis, Bluetooth
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275994831 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Lamborghini |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 135 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 19 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 125 x 61,5 x 32 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 2 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 73 cm |
| Sėdynės plotis: | 38 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 49 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
