Elektrinis automobilis Jeep Raptor 4x4 raudonas
Kód: L-6589Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis jeep Raptor gali važiuoti į priekį ir atgal 3 greičiais, 3 greičiais į priekį ir 3 greičiais atgal, dešinėn ir kairėn. Automobilis yra aprūpintas nuotoliniu valdymu 2,4 GHz, kurio pagalba galite valdyti jūsų vaiko važiavimo kryptį ir saugumą. Tarp nuotolinio valdymo funkcijų taip pat yra saugumo mygtukas Stop, kurio dėka tėvai bet kada gali sustabdyti automobilį, o automobilyje išsijungia visos funkcijos.
Elektrinis jeep Raptor 4x4 lengvai įveikia nelygius, tvirtus ir netvirtus paviršius bei švelnius kalnelius, dėka putų Eva ratų. Be to, automobilis yra aprūpintas LED apšvietimu, saugos diržais, šoninėmis veidrodėliais ir garsais, primenančiais klaksoną. Jeep Raptor galima sujungti su bluetooth įrenginiu. Galite klausytis savo mėgstamos stoties FM radijuje.
Išskirtinis automobilis suteiks džiaugsmo tiek vaikui, tiek tėvams. Jis gali pasigirti galingu elektriniu varikliu 4 x 45 W ir galinga baterija 12V 10Ah. Elektrinis automobilis dydžiu atitinka vaikams nuo 3 iki 5 metų.
Nuotolinio valdymo pultas:
- 3 greičiai
- Važiavimas į priekį, atgal, kairėn, dešinėn
- saugumo sustabdymo mygtukas
Techniniai parametrai elektrinis automobilis jeep Raptor 4x4:
- variklis 4 x 45W
- baterija 12V 10Ah
- 3 greičiai
- matmenys 116 x 69 x 80 cm
- sėdynės plotis 41 cm
- greitis 3-7 km/h
- svoris 23 kg
- maksimali apkrova iki 30 kg
- įkrovimo laikas 8 valandos
- važiavimo laikas 1-2 valandos
- automatinis stabdys, kai paspaudžiamas akseleratoriaus pedalas, saugos mygtukas Stop
Įranga elektriniam automobiliui Raptor:
- saugos diržai
- durų atidarymas
- minkštos ekologiškos odos sėdynė
- nuotolinio valdymo pultas 2,4G
- priekiniai LED žibintai
- melodijos signalizacijos ant vairo, FM radijas, Bluetooth
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275995746 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Džipas |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams |
| Kolio dydis: | 30 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 116 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 23 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 109 x 77 x 44 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 67 cm |
| Sėdynės plotis: | 41 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 78 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
