Vaikiškas elektrinis automobilis Farmer juodas
Kód: L-4171Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Farmer atvyksta ant minkštų putų Eva ratų, kurie yra tylūs ir gali važiuoti ne tik tvirtu paviršiumi. Automobilis tinka visiems vaikams, kurių svoris iki 30 kg.
Elektrinis automobilis yra aprūpintas minkšta ekologiška oda, priekiniais LED žibintais ir muzikos pultu su MP3, USB ir FM radiju.
Turi automatinio stabdymo funkciją, kuri aktyvuojama iškart po kojos nuėmimo nuo akseleratoriaus pedalo. Transporto priemonę vaikas gali valdyti visiškai savarankiškai, tačiau tėvai gali kištis į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą. Ji yra aprūpinta saugos mygtuku Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Transporto priemonės matmenys 120 x 67 x 65 cm
- Greitis 3-6 km/h
- Transporto priemonės svoris 17 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Ekologinės odos sėdynė
- Putų Eva ratai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: FM radijas, USB įvestis ir MP3
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275994909 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 27 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 120 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 17 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 106 x 59 x 49 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 66 cm |
| Sėdynės plotis: | 33 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 65 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
