Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy Mercedes-Benz Unimog 4x4 žalias
Kód: R-PA.JL199.ZIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy Mercedes Unimog yra vienas populiariausių visureigių automobilių rinkoje. Jis turi milžiniškus ratus iš kietos putų EVA, kurie yra tylūs ir gali įveikti įvairias kelio sąlygas.
Tarp gausaus įrangos yra muzikos pultas su įėjimais MP3, AUX, USB ir iš anksto įrašytais garsais ant vairo. Pasodinsite į patogiai formuotą sėdynę iš ekologiškos odos, kuri turi saugos diržus, jos plotis yra 44 cm. Galinėje automobilio dalyje yra bagažinė 46 x 10 cm matmenų.
Automobilis valdomas labai paprastai naudojant akseleratoriaus pedalą, tereikia paspausti koja akseleratoriaus pedalą ir automobilis pajudės. Norint jį sustabdyti, reikia nuimti koją nuo pedalo, ir automobilis pamažu sustos. Tėvams pridedamas nuotolinio valdymo pultas 2,4 GHz, kuriuo galima keisti važiavimo kryptį ir greitį. Jis taip pat turi saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
SPECIFIKACIJA:
- Galia 4x35W
- Pavara su 2 arba 4 varikliais
- Baterija 12V 10Ah
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Saugos mygtukas Stop nuotoliniame valdyklyje
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Ratų skersmuo 31 cm
- Ratų plotis 13 cm
- Sėdynė 44 x 30 x 22 cm
- Bagažo skyrius 46 x 10 cm
- Transporto priemonės ilgis 102 cm
- Transporto priemonės plotis 65 cm
- Aukštis 84 cm
- Transporto priemonės svoris 25 kg
- Pakuotės matmenys 110 x 68 x 41 cm
- Pakuotės svoris 29 kg
- maksimalus svoris 30 kg
Įranga:
- 4x4
- Pakabos amortizatorių nustatymas
- Važiavimas į priekį ir atgal
- Kola iš kietos putų EVA
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3, AUX, USB
- Garso mygtukai ant vairo
- baterijos įkrovimo indikatorius
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Saugos diržai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.JL199.ZIE |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 31 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 102 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 25 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 110 x 68 x 41 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 65 cm |
| Sėdynės plotis: | 44 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 84 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
