Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy Kawasaki TERYX KRX1000 24V raudonas
Kód: R-PA.JS330.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stilingas vaikų transporto priemonė Buggy Kawasaki TERYX KRX1000 yra ideali pasirinkimas mažiems vairuotojams, kurie mėgsta važinėti tiek bekelėje, tiek lygiu paviršiumi. Galingas 24V sistema su keturiais varikliais (2× 20W priekyje, 2× 45W gale) užtikrina pakankamai galios net nelygiuose keliuose. Transporto priemonė yra aprūpinta minkštais EVA ratais, patogiu odiniu sėdyniu ir saugos diržais. Dėl nuotolinio valdymo pulto su STOP funkcija tėvai visada turi transporto priemonę po kontrolę. Įranga apima LED žibintus, garso panelį su Bluetooth, MP3, USB įvestimi ir kitomis funkcijomis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Maitinimas: 24V / 5Ah
- Varikliai: 4 varikliai (2× 20W priekyje, 2× 45W gale)
- Variklis: 2 greičiai į priekį, 1 atgal
- Paleidimas: mygtuku (su variklio garsu)
- Nuotolinis valdymas: 2,4 GHz, 3 greičiai, saugos STOP
- Maksimalus greitis: priklausomai nuo apkrovos ir reljefo
- Maksimalus svoris: 30 kg
- Transporto priemonės svoris: 12,7 kg
- Pakuotės svoris: 16 kg
- Vietų skaičius: 1
- Saugos diržai: 3 taškų
IŠMATAVIMAI:
- Transporto priemonė: 99 × 62 × 55 cm
- Sėdynė: 32 × 23 × 27 cm
- Pakuotė: 91 × 51 × 28 cm
- Kolos: 23 x 9 cm
- Šviesos aukštis: 15 cm
Įranga:
- LED šviesos: priekinės
- Garso pultas: MP3, Bluetooth, USB, integruotos melodijos
- Mygtukai ant vairo: signalizacija, variklio garsas
- Baterijos įkrovimo indikatorius: taip
- Sėdynė: juoda ekokožė
- Amortizacija: galiniai amortizatoriai
- Lėtas startas (soft start)
- nuotolinis valdymas
- Saugos diržai
Pakuotės turinys:
- Elektrinis automobiliukas Buggy Kawasaki
- Nuotolinis valdiklis 2,4 GHz
- Įkroviklis
- Apsauginis dėklas
- Montavimo rinkinys
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864979381 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 24V 5Ah |
| Modelis: | Buggy Kawasaki |
| variklis: | 2x45W, 2x20W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 23 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 99 cm |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 12,7 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 91 × 51 × 28 cm |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 62 cm |
| Sėdynės plotis: | 32 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 130W |
| Aukštis: | 55 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
