Vaikiškas elektrinis automobilis Audi TT RS geltonas
Kód: J-PA0184 ZOSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Nuo šiol Jūsų vaikas gali važiuoti savo automobiliu. Išpildykite savo vaiko svajonę įsigydami elektrinį Audi automobilį, kuris traukia visų praeivių dėmesį. Leiskite jam pajusti džiaugsmą, laisvę ir adrenaliną važiuojant automobiliu. Elektrinis Audi automobilis atrodo kaip tikras, tik "mini" versijoje. Masinė automobilio konstrukcija pagaminta iš kokybiškų, sertifikuotų medžiagų.
Automobilis yra dydžio tinkamas vaikams nuo 1,5 iki 3 metų. Dėl nuotolinio valdymo jį gali naudoti ir jaunesni vaikai tėvų priežiūroje.
Techniniai elektrinio automobilio Audi parametrai:
- Variklis: 2x45W
- Baterijos: 2 x 6V 4Ah
- Pavarų dėžė: automatinė, 3 greičiai
- Transporto priemonės matmenys: 100 x 62 x 45 cm
- Pakuotės matmenys: 104 x 54 x 29 cm
- Greitis: 2 - 6 km / h
- Maks. apkrova: 30 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Veikimo laikas: iki 1 valandos
- Stabdys: Automatiškai atleidus akseleratoriaus pedalą, Skubus sustojimas naudojant nuotolinį valdymą (P)
Elektrinio Audi automobiliuko įranga:
- Kola: Minkšti EVA ratai
- Sėdynė: Eko oda
- Atidaromos durys: Taip
- Švytinčios efektai: Taip
- Garso efektai: Taip
- Klaviklis: Taip
- Muzikos pultas: Taip
- MP3 įvestis: Taip
- SD kortelės įėjimas: Taip
- USB prievadas: Taip
- Lygus startas: Taip
- Saugos diržai: Taip
- Kroviklis: 12 V 500 mAh
- R / C nuotolinis valdymas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 2x6V 4Ah |
| Modelis: | RM |
| Licencija - prekės ženklas: | Audi |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 20 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 100 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 12 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 104 x 54 x 29 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 33 cm |
| Sėdynės plotis: | 33 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 45 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
