Vaikiškas elektrinis automobilis Audi RS Q8 rožinis
Kód: L-7899Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis su licenciju Audi tikrai sužavės kiekvieną kokybiškų transporto priemonių mėgėją. Jis aprūpintas tyliais EVA ratais, kurie puikiai tinka įvairiems paviršiams. Vaikas sėdės minkštoje ekologiškos odos sėdynėje.
Interjeras yra aprūpintas muzikos pultu su įėjimais MP3, USB, Bluetooth ir iš anksto įrašytomis melodijomis. Vairo mygtukai turi garso efektus. Pradėjus automobilį, išgirsite variklio garsus.
Vaiko saugumu pasirūpins automatinio stabdžio funkcija, kuri aktyvuojama iškart po kojos pakėlimo nuo akseleratoriaus pedalo. Nuotolinio valdymo pultas turi saugumo mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas. Naudodamiesi pultu galite keisti visus važiavimo kryptis ir transporto priemonės greitį (3 greičiai).
- Automobilis yra tinkamo dydžio vaikams nuo 1,5 iki 3 metų.
- Pakuotėje yra baterija, įkroviklis ir nuotolinio valdymo pultas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Transporto priemonės matmenys 101 x 62 x 51 cm
- greitis 3-5 km/h
- Transporto priemonės svoris 13,5 kg
- maksimalus svoris 25 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važiuojamoji trukmė 1-2 valandos (priklauso nuo transporto priemonės apkrovos ir reljefo tipo)
Įranga:
- Saugos diržai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Minkšti putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- 3 pakopų greičio reguliavimas
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB įvestis, MP3, Bluetooth
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802454901 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | DMP |
| Licencija - prekės ženklas: | Audi |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 22 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 101 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 13,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 105 x 56 x 35 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 62 cm |
| Sėdynės plotis: | 32 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 62 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
