Vaikiškas elektrinis automobilis Audi Q5 4x4 LCD baltas
Kód: L-3732Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Audi Q5, kuris pritraukia visų praeivių dėmesį. Audi Q5 yra didelis, galingas ir pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko. Transporto priemonę galima valdyti nuotolinio valdymo pultu arba vaikas gali vairuoti pats. Automobilis turi eko odos sėdynę ir atsidarančias duris, o vaiko saugumui sėdynėje yra įrengtas saugos diržas. Elektrinis automobilis yra aprūpintas šviečiančiomis priekinėmis ir galinėmis šviesomis, muzikos pultu ir realistiniais garsais.
Techniniai elektrinio automobilio parametrai:
- Variklis: 4x45 W
- Baterijos: 2x12V7Ah
- Pavarų dėžė: 3 greičiai
- Transporto priemonės matmenys: 145 cm x 93 cm x 66 cm
- Greitis: 3-5 km / h
- Svoris: 33 kg
- Max. apkrova: 40 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Veikimo laikas: iki 1 valandos
- Stabdys: Automatinis, kai atleidžiamas akseleratoriaus pedalas, avarinis sustojimas naudojant nuotolinį valdymą (P)
Elektrinio automobilio įranga:
- Saugos diržai:
- Durys atidarymui: ✓
- Raktai: ✕
- Kėdės: Minkšta eko-oda
- Ratai: Minkšta EVA
- Nuotolinis valdymas: 2,4 G, 3 greičiai
- Šviesos: priekiniai LED, apšviesta prietaisų skydelis
- Garso: MP3 įvestis, USB, Micro SD, LCD jutiklinis ekranas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808157229 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Audi |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, LCD, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 145 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 33 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 40 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 148 x 81 x 43 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 93 cm |
| Sėdynės plotis: | 55 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 66 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
