Vaikiškas elektrinis motociklas LL6688 24V 2x800W mėlynas
Kód: L-19914Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis motociklas atvyksta ant putplasčio EVA ratų, kurie yra tylūs ir važiuojant netrikdo. Vaikas sėdės patogiai suformuotoje sėdynėje, aptrauktą eko oda, o važiavimą tikrai pagyvins garso efektai, kuriuos galima paleisti naudojant USB.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 2x800W
- Baterija: 24V 9Ah
- Greitis: 3-10 km/h
- Transporto matmenys: 122 x 83 x 71 cm
- Pavarų dėžė į priekį/atgal
- Krovumas: 80 kg
- Svoris: 24 kg
Įranga:
- Sėdynė aptrauktas eko oda
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB
- Putų Eva ratai
- Stabdys automatiškai atleidus akseleratoriaus pedalą
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| EAN: | 5905991013358 |
| Spalva: | Černá, Mėlyna |
| baterija: | 24V 9Ah |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 122 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Svoris: | 24 kg |
| muzikinis pultas: | USB įvestis |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 80 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Rozměry balení: | 83 x 59 x 43 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6, 9, 10 |
| Variklio galia: | 1600W |
| Aukštis: | 71 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
