Vaikiškas elektrinis motociklas BMW S1000RR baltai-mėlynas
Kód: L-9312Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis motociklas su BMW licencija atvyksta ant ratų su guminiu kraštu. Į lauką galite išvykti greičiu nuo 2,5 iki 4,5 km/h.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Variklis: 1x45W
- Baterija: 12V 3,5Ah
- Motociklo matmenys: 92 x 43 x 56 cm
- Maksimalus svoris: 30 kg
- Svoris: 10 kg
- Greitis: 2,5 - 4,5 km/h
Įranga:
- Plastikiniai ratai su guminiu kraštu
- Plastikinė sėdynė
- Priekinis LED apšvietimas
- Integruota muzika
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204753449 |
| Spalva: | Bílá, Mėlyna |
| baterija: | 1x12V 3,5Ah |
| Medžiaga: | Plast |
| Licencija - prekės ženklas: | BMW |
| variklis: | 1x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 92 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3 |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 10 kg |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 43 cm |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
| Savybės: | Su balansinėmis ratukais |
| Variklio galia: | 45W |
| Aukštis: | 56 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
