Vaikiškas elektrinis motociklas Honda NC750X baltas
Kód: R-PA.TR2306.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis motociklas turi plastikinius ratus su guminiu kraštu ir 70W galingumą. Įrangą sudaro priekiniai LED žibintai ir muzikos pultas su Bluetooth, AUX, MP3, USB ir iš anksto įrašytomis melodijomis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 2x35W
- Baterija: 12V 4,5Ah
- Ratų skersmuo ir plotis: 31 x 10 cm
- Sėdynė: 34 x 19 cm
- Transporto priemonės matmenys: 103 x 41 x 74 cm
- Svoris: 11 kg
- Maksimalus svoris: 35 kg
Įranga:
- Plastikinė sėdynė
- Plastikiniai ratai su guminiu kraštu
- Klaksonas, variklio užvedimo garsas
- Muzikos pultas: Bluetooth, USB, MP3, AUX, iš anksto įrašytos melodijos
- priekiniai LED žibintai
- Baterijos įkrovimo indikatorius
- Šoniniai ratukai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| EAN: | 5903864941180 |
| Spalva: | Černá, Bílá |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Honda |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Plastikiniai ratai su guminiu kraštu |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| muzikinis pultas: | MP3, USB įvestis, Bluetooth, Variklio garsai, AUX |
| signalas: | Taip |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| Rozměry balení: | 90 x 32,5 x 53 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| Variklio galia: | 70W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
