Vaikiškas elektrinis motoroleris Vespa ROMA žalias
Kód: R-PA.LQ-051.ZIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Kas nežino skuterio prekės ženklo Vespa? Šis legendinis skuteris gali būti valdoma ir jūsų vaiko, dėka šio licencijuoto modelio. Skuteris turi kokybišką sėdynę, aptrauktą minkšta ekologiška oda, ir minkštus EVA ratus. Be to, jis turi gražius priekinės ir galinės LED žibintus ir gali leisti MP3 failus, todėl vaikas gali važiuodamas klausytis savo mėgstamos dainos ir tuo pačiu tobulinti savo vairavimo įgūdžius.
Vespa laikys 1 valandą nuostabios kelionės. Vaiko saugumui užtikrinti yra šoniniai ratukai ir automatinis stabdis, kuris sustabdo, kai vaikas pakelia koją nuo dujų pedalo. Vaikiškas scooter yra tinkamas vaikams nuo 3 metų.
Techniniai elektrinio skuterių parametrai:
- Variklis: 2x35W
- Baterija: 12V 7Ah
- Kolos: EVA, skersmuo: 25 cm, plotis: 8 cm
- Lėtas startas
- Pavaros tipas: Priekinė, galinė
- Papildomi atraminiai ratai
Elektrinio skuterio įranga:
- Garso efektai ant vairo, MP3, AUX, Bluetooth
- Start: raktas
- Šviesos: Priekinės, galinės
- Sėdynė: Juoda eko-oda, 40x23 cm
Elektrinio skutero matmenys:
- Transporto priemonės dydis: 107 x 41 x 81 cm
- Pakuotės dydis: 93 x 33 x 43 cm
- Transporto priemonės svoris: 12 kg
- Pakuotės svoris: 14 kg
- Maksimalus svoris: 25 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| EAN: | 5903864984651 |
| Spalva: | Žalia |
| Licencija - prekės ženklas: | Vespa |
| Prekės būklė: | Naujas |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| muzikinis pultas: | MP3 |
| Rozměry balení: | 93 x 33 x 43 cm |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
| Savybės: | Su balansinėmis ratukais |
| Variklio galia: | 70W |
| Garantija: | 2 metai |
| Hmotnost balení: | 14 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
