Vaikiškas elektrinis motociklas Chopper INDIAN baltas
Kód: R-PA.BDM0963.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiška elektrinė motociklas Chopper INDIAN yra puikus priedas šeimoms su vaikais pasivaikščiojimams ar sėdėjimui sode. Važiuodamas vaikišku motociklu vaikas tobulina savo vairavimo įgūdžius ir pusiausvyrą. Motociklas važiuoja tik į priekį ir yra aprūpintas sėdyne, kuri rūpinasi vaiko patogumu. Vaikiškas motociklas taip pat turi integruotus šviesos efektus, o dėl stilingo dizaino vaiko niekas nepastebės. Dėl to, kad vaikas pradingtų iš regėjimo, galite nesijaudinti.
Techniniai parametrai:
- Variklis: 35W
- Baterija: 6V 4,5Ah
- Krovumas: 20 kg
- Svoris: 4,8 kg
Išmatavimai:
- Motociklas: 72 x 38 x 50 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Ratai: 20 x 7 cm
- Sėdynė: 22 x 13 cm
- Pakuotė: 60 x 35,5 x 33 cm
Įranga:
- signalas
- Variklio užvedimo garsas
- priekiniai LED žibintai
- Plastikiniai ratai ir sėdynė
- Šoniniai ratukai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| EAN: | 5903864944006 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 6V 4,5Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 72 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Plastikiniai ratai |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 4,8 kg |
| muzikinis pultas: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 20 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 1 |
| Greicio perjungimas: | Ne |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 60 x 35,5 x 33 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 38 cm |
| Sėdynės plotis: | 13 cm |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
| USB įvestis: | Ne |
| Aukštis: | 50 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
