Vaikiška elektrinė go-kart FX1 Drift Master mėlyna
Kód: R-PA.SX1968.NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiška elektrinė motociklo FX1 su galimybe driftuoti ir apkrova iki 70 kg. Motociklas gali važiuoti į priekį, atgal, dešinėn ir kairėn.
Transporto priemonė valdomas labai paprastai - tereikia paspausti akseleratorių, ir motokara sklandžiai pajudės.
SPECIFIKACIJA:
- Galia 2x 25 000 RPM
- Akumuliatorius 12V/ 9Ah x 2
- Pavarų dėžė: į priekį / atgal
- Transporto priemonės svoris 21,2 kg
- Pakuotės svoris 25 kg
- Maksimalus svoris 70 kg
Išmatavimai:
- Sėdynės gylis 20 cm
- Sėdynės plotis 33 cm
- Sėdynės aukštis 30 cm
- Transporto priemonės ilgis 117 cm
- Transporto priemonės plotis 76 cm
- Transporto priemonės aukštis 54 cm
- Priekiniai ratai 22 x 9 cm
- Galiniai ratai 27 x 10 cm
- Pakuotės matmenys 116,5 x 58 x 30 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.SX1968.NIE |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 2x12V 9Ah |
| variklis: | 2x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 27 cm |
| Vybavení vozítka: | Funkce driftování |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 117 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Ratų tipas: | Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 22 kg |
| muzikinis pultas: | Ne |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 70 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 1 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 116,5 x 58 x 30 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 2 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 76 cm |
| Sėdynės plotis: | 33 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Motokarė |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 400W |
| Aukštis: | 54 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
