Vaikiškas elektrinis keturratis Storm raudonas
Kód: R-PA.JS320.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis Storm yra tinkamo dydžio vaikams nuo 1,5 iki 3 metų, jo maksimali apkrova yra 20 kg. Jis turi patogiai suformuotą sėdynę, plačius ratus ir garsinius bei šviesos efektus. Muzikos pultas yra aprūpintas AUX, USB ir iš anksto įrašytomis melodijomis. Kelyje vaikas gali apšviesti priekiniais LED žibintais.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 1x25W
- baterija 6V 4,5Ah
- Ratai 19 x 8 cm
- važiavimas į priekį
- Sėdynė 30 x 14 cm
- Transporto priemonės ilgis 68 cm
- Transporto priemonės plotis 43 cm
- Transporto priemonės aukštis 41 cm
- Transporto priemonės svoris 5 kg
- Maksimalus svoris 20 kg
Įranga:
- Plastikiniai ratai
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: AUX įvestis, USB
- iš anksto įrašytos melodijos
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.JS320.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 6V 4,5Ah |
| variklis: | 1x25W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 68 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 20 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 1 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 69 x 44 x 31 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 2, 1 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 43 cm |
| Vairų plotis: | 14 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x1 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 25W |
| Aukštis: | 41 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
