Vaikiškas elektrinis keturratis S615 24V raudonas
Kód: L-19514Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis yra aprūpintas keturiais varikliais, kurių bendra galia 320W ir plačiais EVA putų ratais. Keturratis lengvai įveikia įvairias reljefų rūšis, neasfaltuotą paviršių ir kalvas.
Įrangą sudaro muzikos pultas su USB, radiju, Bluetooth ir iš anksto įrašytomis melodijomis. Keturratis turi priekinį apšvietimą, leidžia važiuoti visomis kryptimis, o jos apkrova yra iki 59 kg.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x80W
- Baterija: 24V / 7Ah
- Greitis: 3-8 km/h
- Pavarų dėžė: automatinė, 3 greičiai
- Važinėjimo trukmė: iki 60 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Maksimalus svoris 59 kg
- Keturratės transporto priemonės matmenys: 113 x 66 x 72 cm
Keturratės transporto priemonės įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- Muzikos panelis: USB, Radijas, Bluetooth
- iš anksto įrašytos melodijos
- Priekinis LED apšvietimas
- Sėdynė aptrauktas eko oda
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| EAN: | 5905991008897 |
| Spalva: | Černá, Červená |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 4x80W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Bluetooth |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 113 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 20 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 59 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 107 x 57 x 48 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 66 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 320W |
| Aukštis: | 72 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
