Vaikiška elektrinė keturračio S601 mėlyna
Kód: L-3888Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis S601 suteikia daug pramogų ne tik mažiems vaikams, bet ir tėvams. Elektrinis keturratis su juodais priedais maitinamas 6V 4,5Ah baterija ir 2 galingais elektriniais varikliais 35W. Dėl ergonomiško dizaino vaikas jausis kaip tikrame automobilyje.
Elektrinė keturračio sėdynė pagaminta iš minkštos ekologiškos odos, o jos ratai prisitaiko prie įvairių tipo reljefo. Dėl paprasto keturračio valdymo galite būti ramūs dėl vaiko saugumo, vaikas jausis saugiai. Keturračio sustoja iškart, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo. Be to, keturračio startuojant ir sustojant nesukelia trūkčiojimo.
Elektrinė keturračio techniniai parametrai:
- variklis 2x35W
- baterija 1x6V 4.5Ah
- Pavarų dėžė 2x
- matmenys 86 x 56 x 66 cm
- svoris 16 kg
- maksimalus svoris 35 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- važiavimo trukmė iki 1 valandos
- automatinė stabdys, nuėmus koją nuo akseleratoriaus pedalo
Elektrinė keturračio S601 įranga:
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Plastikiniai ratai su guminiu kraštu
- Priekiniai LED žibintai
- apšviesta prietaisų skydelis
Išmatavimai:
- 86 x 56 x 66 cm
- pakuotė 80 x 48 x 36 cm
- svoris 16 kg
- CE sertifikatas. 3+
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 6V 4,5Ah |
| variklis: | 2x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mažiesiems |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 86 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 16 kg |
| muzikinis pultas: | Ne |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Ne |
| Greicio perjungimas: | Greitai, Lėtai |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 80 x 48 x 66 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 4, 5, 2 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 56 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 70W |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
