Vaikiškas elektrinis keturratis HIPERFECT raudonas
Kód: R-PA.ATV-11E.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis HIPERFECT yra puikus sprendimas net ir didesniems vaikams, nes jo apkrova siekia iki 55 kg. Keturratis yra aprūpintas baterija su talpa 48V 12Ah ir variklio galia yra 1000W. Keturratis turi sustiprintą metalinį rėmą. Keturratis leidžia važiuoti į priekį ir atgal ir pasiekia greitį iki 35 km/h.
Keturratis turi ekologiškos odos sėdynę ir 30 cm skersmens, 10 cm pločio pripučiamus ratus. Keturratis turi priekinės LED šviesos ir signalizaciją. Keturratyje yra priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai. Keturratį neįmanoma valdyti nuotoliniu pultu. Keturratis užvedamas raktu ir turi priekinį bei galinį smūgių amortizatorių.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 48V 12Ah
- Variklio galia: 1000W
- Maksimalus greitis: iki 35 km/h
- Rėmas: Sustiprintas metalas
- Ratų tipas: Pūsliniai
- Priekiniai ir galiniai amortizatoriai
- Stabdžiai: Diskiniai priekiniai ir galiniai
- Sėdynė: Ekologiška oda
- Pradėjimas: Raktai
- Maksimalus svoris: 65 kg
- Svoris: 55 kg
- Greitklių skaičius: 3
IŠMATAVIMAI:
- Keturratis: 108 x 63 x 52 cm
- Pakuotė: 104 x 63 x 52 cm
- Sėdynės ilgis: 40 cm
- Sėdynės plotis: 20 cm
- Ratų skersmuo: 30 cm
- Ratų plotis: 10 cm
- Kėbulo aukštis nuo žemės: 15 cm
Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.ATV-11E.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 48V 12Ah |
| variklis: | 1x1000W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 30 cm |
| Vybavení vozítka: | Kotoučové brzdy |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Ratų tipas: | Nupūsti |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 55 kg |
| muzikinis pultas: | Ne |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 65 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 48V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Galiniai, Priekinė |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 104 x 63 x 52 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 35, 15, 7, 8, 13, 14, 6, 9, 10, 11, 12, 16, 25, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 69 cm |
| Sėdynės plotis: | 20 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 1000W |
| Aukštis: | 71 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
