Vaikiškas elektrinis keturratis mažiausiems Speed Junior 6V 7Ah rožinė
Kód: S-XMX612-PINKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis Speed Junior mažiausiems yra tinkamo dydžio vaikams apie 1,5 metų. Važinėjimas keturratuku yra labai paprastas, jis valdomas mygtuku ant vairo. Pradžia ir sustojimas yra sklandūs.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 1x35W
- 6V 7Ah baterija
- - važiavimas į priekį ir atgal
- Išmatavimai 72 x 40 x 46 cm
- Svoris 4,6 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
Įranga:
- Plastikiniai ratai su guminiu kraštu
- Patogiai suformuota sėdynė
- Kėbulo spalva: rožinė
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724006251 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 6V 7Ah |
| variklis: | 1x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mažiesiems |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Variklio galia: | 35W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
