Vaikiškas elektrinis keturratis BMD0909 juodas
Kód: L-2501Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis vaikams yra puikus būdas supažindinti vaikus su motorinių transporto priemonių pasauliu. Elektriniai keturraciai siūlo daug pramogų tiek šeimos pasivaikščiojimų metu, tiek leidžiant laiką sode. Vaikas, važinėdamas, išmoks vairuoti ir tobulins motorinius įgūdžius. Keturratis važiuoja pirmyn ir atgal, taip pat turi pagreičio funkciją. Sėdynė yra labai patogi, ergonomiškai suformuota, todėl vaikas mielai sėdės atgal už keturratio vairo. Vaiko saugumą užtikrina automatinio stabdžio funkcija, kuri aktyvuojama, kai atleidžiamas akseleratoriaus pedalas. Keturratis LED apšvietimas. Keturratis yra sertifikuotas Europos CE saugos ženklu ir tinka vaikams nuo 3 metų.
Savybės ir funkcijos:
- Muzikos pultas su MP3, USB, SD ir FM radiju
- Putų EVA ratai
- priekiniai LED žibintai
- Ekologiška oda aptrauktas sėdynė
Techniniai parametrai:
- Baterija: 24V5Ah
- Variklis: 2x45 W
- Galia: 90W
- Įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važiuojamo laikas: 90 minučių - priklauso nuo reljefo tipo ir važiavimo būdo
- Greitis: 2 - greitas, lėtas
- Greitis: 3 - 5 km/h
- Maksimalus svoris: 35 kg
- Keturratės matmenys: 117 x 77 x 76 cm
- Sėdynės ilgis: 22 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808153085 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 24V 5Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 36 cm |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 117 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 25 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Greicio perjungimas: | Greitai, Lėtai |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 117 x 72,5 x 42,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 77 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 76 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
