Vaikiškas elektrinis keturratis ATV žalias
Kód: L-7910Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis ATV atrodo kaip tikras keturratis - su ta skirtumu, kad jo dydis pritaikytas kelių metų vaikui.
Tvirta konstrukcija iš aukštos kokybės medžiagų užtikrina nuolatinį pramogavimą daugelį metų. Keturratis yra tinkamo dydžio vaikams nuo 1,5 iki 3 metų.
Elektrinė keturračio yra aprūpinta patogiai formuotu sėdyniu, ratais su guminiu kraštu, priekiniais LED žibintais ir muzikos pultu su MP3 ir USB įėjimais.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 1x45W
- Baterija 1x 6V 4Ah
- važiavimas į priekį
- Transporto priemonės matmenys 66 x 44 x 42 cm
- Greitis 2 km/h
- Transporto priemonės svoris 5 kg
- Maksimalus svoris 20 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė apie 1 valandą
- Automatinis stabdys paspaudus važiavimo mygtuką
Įranga:
- Patogiai suformuota sėdynė
- Ratai su guminiu kraštu
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3, USB
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802455014 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 6V 4Ah |
| variklis: | 1x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 66 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 20 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 1 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 69 x 44 x 31 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 2, 1 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 44 cm |
| Vairų plotis: | 14 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x1 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 45W |
| Aukštis: | 42 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
