Vaikiškas elektrinis keturratis ATV Desert 4x4 mėlynas
Kód: R-PA.XMX-607.NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis yra aprūpintas keturiais elektriniais varikliais ir plačiais Eva medžiagos ratais. Keturratis lengvai įveikia įvairias reljefų rūšis, neasfaltuotą paviršių ir kalvas.
Įrangą sudaro muzikos pultas su įėjimais MP3, SD, AUX, USB ir iš anksto įrašytomis melodijomis. Keturratis Desert turi priekinę ir galinę LED šviesas, leidžia važiuoti visomis kryptimis, o jos apkrova yra iki 50 kg.
Transporto priemonę vairuotojas gali valdyti visiškai savarankiškai, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinio valdymo pultą. Valdiklis yra aprūpintas mygtukais su 3 greičiais ir saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 4x45W
- Pavara su 2 arba 4 varikliais
- Akumuliatorius 12V 10Ah
- Nuotolinis valdiklis 2,4 GHz
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- Transporto priemonės ilgis 113 cm
- Transporto priemonės plotis 68 cm
- Transporto priemonės aukštis 78 cm
- Transporto priemonės svoris 22,9 kg
- Ratai 35 x 15 cm
- Sėdynė 31 x 18 cm
- Priekiniai amortizatoriai 2x
- 2x galiniai amortizatoriai
- važiavimas visomis kryptimis
- Maksimalus svoris 50 kg
Keturratės įrangos:
- minkšti putų Eva ratai
- Muzikos pultas: MP3, SD, AUX, USB įvestis
- iš anksto įrašytos melodijos
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.XMX-607.NIE |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 10Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 35 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz |
| Ilgis: | 113 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Greicio perjungimas: | Greitai, Lėtai |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 102 x 64 x 53 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 68 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2, 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 76 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
