Vaikiškas benzininis motociklas RENEGADE 50R mėlynas
Kód: R-PSP.DB709.NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas benzininis motociklas RENEGADE 50R yra aprūpintas vieno cilindro dviejų taktų varikliu ir plačiais pripučiamais ratais. Transporto priemonė turi 2 litrų talpos baką.
Tarp įrangos yra vandeniui atsparus sėdynė ir diskiniai stabdžiai. Motociklas leidžia važiuoti į priekį, o jo apkrova yra iki 70 kg.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Pavaros tipas: grandinė
- Greitis iki 40 km/h
- Rankinis užvedimas
- Pakaba: priekinė teleskopinė, galinis amortizatorius
- Transporto priemonės matmenys: 114 x 57 x 76 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Ratai: 10" x 2,5"
- Sėdynė: 40 x 14 cm
- Svoris: 24 kg
- Maksimalus svoris: 70 kg
Variklis:
- Talpa 49 cm3
- Vienas cilindras
- Oro aušinamas
- Dvitakčio
Įranga:
- Tvirtas, atsparus milteliniu būdu dažytas rėmas
- Aukštos kokybės plastikas
- Koniškas oro filtras
- Variklio numerio ir gamybos serijos etiketė
- Raktų užvedimas
- saugumo sustabdymo mygtukas
- Išpūstos padangos
- Priekinė ir galinė diskų stabdys
- Atsparus vandeniui sėdynė
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzininiai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864941531 |
| Spalva: | Mėlyna |
| variklis: | Vieno cilindro, Dvitakčio |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 10" |
| Saugos diržai: | Ne |
| Stabdžiai: | Diskiniai |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 114 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 10, 11, 12, 13, 14 |
| Ratų tipas: | Pučiamosios padangos |
| Svoris: | 24 kg |
| muzikinis pultas: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Atsparus vandeniui |
| Maks. apkrova: | 70 kg |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Rozměry balení: | 110 x 31 x 55 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 35, 40, 15, 7, 8, 13, 14, 6, 2, 1, 9, 10, 11, 12, 16, 25, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 57 cm |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
| Aukštis: | 76 cm |
| Talpos tūris: | 2l |
| Variklio tūris: | 49 cm3 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
