Vaikiškas benzininis keturratis RENEGADE HIPERFECT 110CC žalias
Kód: R-PSP.ATV-3C.ZIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas benzininis keturratis RENEGADE HIPERFECT 110CC yra aprūpintas vieno cilindro keturtakčiu varikliu ir plačiais pripučiamais ratais. Transporto priemonė turi 2,5 litro talpos baką.
Tarp įrangos yra vandeniui atsparus sėdynė, priekiniai ir galiniai žibintai ir diskiniai stabdžiai. Keturratis leidžia važiuoti visomis kryptimis, o jo apkrova yra iki 85 kg.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Pavaros tipas: grandinė
- Baterija: 12V 4Ah
- Greitis iki 50 km/h
- E-START sistema (elektrinis uždegimas)
- Pakaba: 2 x priekiniai amortizatoriai, galinis amortizatorius
- Sekvencinė pavarų dėžė (važiavimas pirmyn, neutralus, atbulinis)
- Transporto priemonės matmenys: 123 x 80 x 73 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Ratai: 14" x 5-6"
- Sėdynė: 41 x 19 cm
- Svoris: 73 kg
- Maksimalus svoris: 85 kg
Variklis:
- Tūris 110 cm3
- Vienas cilindras
- Oro aušinamas
- Keturtaktis
- Variklis su atbuliniu režimu
Įranga:
- Tvirtas, atsparus milteliniu būdu dažytas rėmas
- Aukštos kokybės plastikas
- Koniškas oro filtras
- Variklio numerio ir gamybos serijos etiketė
- Raktų užvedimas
- Saugumo virvutė STOP
- Išpūstos padangos
- Priekinė ir galinė diskų stabdys
- Atsparus vandeniui sėdynė
- priekiniai ir galiniai žibintai
- Priekiniai žibintai parkavimo ir artėjimo
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzininiai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864941609 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 12V 4Ah |
| variklis: | Vieno cilindro, Keturtaktis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 14" |
| Saugos diržai: | Ne |
| Stabdžiai: | Diskiniai |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 123 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 12, 13, 14, 15, 16 |
| Ratų tipas: | Pučiamosios padangos |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 73 kg |
| muzikinis pultas: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Atsparus vandeniui |
| Maks. apkrova: | 85 kg |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Rozměry balení: | 115 x 71 x 56 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 50 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 80 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Aukštis: | 73 cm |
| Talpos tūris: | 2,5 l |
| Variklio tūris: | 110 cm3 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
