Nuotoliniu būdu valdomas automobilis R/C 4x4 1:10 Piranha 40 km/h raudonas
Kód: L-8422Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas automobilis Piranha pagamintas 1:10 masteliu, todėl atrodo neįtikėtinai realistiškai. Automobilis yra aprūpintas aukštos kokybės ir patvariais komponentais.
Rinkinys apima patogų ir tikslų pultelį. Nuotoliniu būdu valdomas automobilis leidžia valdyti greitį ir važiavimo kryptį. Didelis privalumas yra metaliniai amortizatoriai, užpildyti alyva, ir sukibimo padangos.
SPECIFIKACIJA:
- Spalva: juoda, raudona
- Medžiaga: metalas, elektroninės dalys, guma, plastikas
- Mastelis: 1:10
- Galia: 4x4
- Baterija: 4,4V 1700 mAh
- Frekvencija: 2,4GHz
- Važinėjimo laikas: apie 18 minučių
- Įkrovimo laikas: 2 valandos
- Reikalingos baterijos: 3 x 1,5V AA (nėra komplekte)
- Ratų atstumas: 18 cm
- Ratų skersmuo: 10 cm
- Greitis: 40 km/h
Rinkinys apima:
- Nuotoliniu būdu valdomas automobilis
- Nuotolinis valdymas
- Baterija 7,4V
- USB įkroviklis
Išmatavimai:
- Nuotoliniu būdu valdomas automobilis 39 x 27 x 14 cm
- Nuotolinis valdiklis 22 x 12 x 8 cm
- Pakuotė 45,5 x 28 x 15 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802458114 |
| Spalva: | Černá, Červená |
| Medžiaga: | Plast, Metalas |
| Modelis: | Terénní auto |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 39 cm |
| Įkrovimo laikas: | 120 minučių |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | 80 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 1 kg |
| Maks. greitis: | 40 km/h |
| Mastelis: | 1:10 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 3 x AA |
| Greitis (Min. - Max.): | 40 |
| Plotis: | 14 cm |
| Savybės: | 4x4 |
| Aukštis: | 27 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
