Nuotoliniu būdu valdomas automobilis Ford Shelby GT500 1:14 mėlynas
Kód: R.ZRC.49400NSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Puikiai suprojektuotas modelis Shelby Mustang GT500E yra edukacinių žaislų, varomų baterijomis, serijos pasiūlymas, specialiai sukurtas vaikams ir suaugusiems, mėgstantiems nuotykius su nuotolinio valdymo automobiliais. Mustangas yra ypač manevringas, dinamiškas, o važiuojant į priekį šviečia priekiniai žibintai, o važiuojant atgal šviečia galiniai žibintai (įmontuoti itin ryškūs LED diodai). Jis turi guminius ratus, imituojančius padangas. Patogus nuotolinio valdymo pultas užtikrina važiavimą į priekį ir atgal, taip pat sukimosi į dešinę ir kairę galimybes. Apatinėje automobilio dalyje yra įjungimo/išjungimo jungiklis. Automobilis turi permatomus langus. Mustangas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko ir puikių elektroninių komponentų. Modelis tiksliai atkuria tikro automobilio detales. Žaislas skirtas vaikams nuo 6 metų ir turi CE sertifikatą. Automobilis supakuotas spalvotame dėžutėje, todėl puikiai tinka dovanai.
Rinkinys apima:
- automobilis
- nuotolinio valdymo pultas
Energijos šaltinis:
- automobilis: 5 AA baterijų (nėra komplekte)
- nuotolinio valdymo pultas: 1 x 9V baterija (baterijos nėra komplekte)
Išmatavimai:
- automobilis: 34 cm x 15 cm x 10 cm
- pakuotė: 44 cm x 23 cm x 18 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZRC.49400.NIE |
| Spalva: | Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | sportinis automobilis |
| Licencija - prekės ženklas: | Ford |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 34 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Frekvencija: | 27 MHz |
| Svoris: | 1 kg |
| Mastelis: | 1:14 |
| Pakuotės turinys: | Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 5 x AA, 1 x 9V |
| Plotis: | 10 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 14 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
RASTAR je celosvětově známá značka specializující se na výrobu dálkově ovládaných modelů, licencovaných autíček, motorek a realistických replik vozidel. Značka vznikla v roce 2000 a díky důrazu na kvalitu, detailní zpracování a oficiální licence předních automobilových značek si rychle získala popularitu mezi dětmi i sběrateli.
V nabídce RASTAR najdete širokou škálu produktů – od RC modelů sportovních vozů značek jako Ferrari, Lamborghini, BMW nebo Audi, přes modely v měřítku 1:14 a 1:24, až po sběratelské exponáty s autentickými detaily. Každý model je navržen s důrazem na realistický vzhled, kvalitní materiály a jednoduché ovládání, díky čemuž si zábavu užijí děti i dospělí.
RASTAR propojuje svět techniky, designu a herní zábavy – nabízí tak ideální kombinaci pro malé nadšence do aut i vášnivé fanoušky automobilového světa. Díky oficiálním licencím a preciznímu zpracování patří mezi nejžádanější značky RC modelů a autíček na trhu.
| Výrobní společnost : | Rastar Group Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 1 Rastar Road, Science City Guangzhou, Guangdong 510663 Čína 🇨🇳 |
| E-mail : | info@rastar.com |
