Traktorius 2v1
Kód: L-10431Související produkty
Detailní popis produktu
Specifikacija:
- Durų atidarymas
- Pakėlimo rampos
- garso efektai
- Šviesos efektai
Išmatavimai:
- Tralas 30 x 9 x 11 cm
- Automobilis 16 x 8 x 6 cm
- Pakuotė 34 x 13 x 19 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobiliai, lėktuvai, laivai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904665992692 |
| Spalva: | Černá, Červená, geltona |
| Ilgis: | 16 cm |
| Rozměry balení: | 34 x 13 x 19 cm |
| Plotis: | 8 cm |
| Aukštis: | 6 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
