Elektrinis visureigis Mercedes-Benz G350d 1:32
Kód: J-ZA3754Související produkty
Detailní popis produktu
Mercedes-Benz G350d 1:32 automobiliukas yra visureigio modelis, skirtas važinėti bekelėje. Šis kruopščiai pagamintas metalinės konstrukcijos automobilis pasižymi estetišku dizainu, akcentuojančiu mažiausias detales, kas džiugins kiekvieną mažą vairuotoją. Jis turi garso ir šviesos efektus, atidaromas duris ir yra varomas Friction power mechanizmu, leidžiančiu automobiliui judėti lygiu paviršiumi, kai žaislas stumiamas.
Žaislas Mercedes-Benz G350d suteikia vaikams daug džiaugsmo ir pramogų. Atidarius duris įsijungia pavojaus signalas su ritmiškai mirksinčiomis šviesomis ir garsiniu signalu. Paspaudus automobilis skleidžia variklio užvedimo garsus ir važiavimo efektus. Šviesos gale ir priekyje pradeda šviesti, kas padidina žaidimo realistiškumą. Šis metalinis automobilis turi guminius ratus, plastikinį važiuoklę ir matmenis 14,5 x 6,5 x 6 cm.
SPECIFIKACIJA:
- Spalva: Juoda
- Metalinis kėbulas
- guminiai ratai
- Plastikinis važiuoklė
- Atidaromos durys
- garso efektai
- šviečiančios šviesos priekyje ir gale
- Valdymo mechanizmas: traukite atgal
- Transporto priemonės matmenys: 14,5 x 6,5 x 6 cm
- Maitinimas: 3 x AG13 (yra pakuotėje)
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobiliai, lėktuvai, laivai |
|---|---|
| EAN: | 5905258522838 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 3x AG13 (pakuotėje) |
| Medžiaga: | Metalas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 14,5 cm |
| Plotis: | 6,5 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai, Otevírací dveře |
| Aukštis: | 6 cm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
