Šokantis dinozauras su kliūčių jutikliu, šviesomis ir garsais, geltonas
Kód: L-19737Související produkty
Detailní popis produktu
Šokantis dinozauras su kliūčių detektoriumi Šviesos Garso Geltonas
Geltonas šokantis dinozauras garantuoja begalinį linksmybių ir jaudulio šaltinį vaikams! Įjungus prasideda tikra šou - jis energingai juda paviršiumi, apšviečia jį spalvota šviesa ir skleidžia riaumojimo garsus. Tada į veiksmą įsijungia linksma muzika, kurios ritmas suteikia dinozaurui dar daugiau gyvybės!
Tačiau tai dar ne viskas, ką siūlo šis nuostabus dinozauras. Jis turi išmanųjį kliūčių jutiklį, leidžiantį jam sklandžiai apeiti kliūtis ir keisti judėjimo kryptį. Dėl to kiekviena žaidimo akimirka kupina jaudinančių posūkių, o vaikai gali mėgautis saugiomis ir dinamiškomis akimirkomis.
Kita atrakcija yra dūmų efektas. Kai į specialią indelį ant dinozauro galvos įpilate vandens, jis pradeda skleisti vandens garus, imituojančius dūmus. Šis papildomas efektas suteikia žaidimui naują dimensiją ir daro jį dar realistiškesnį bei jaudinantį.
Su šokančiu dinozauru kiekviena diena tampa nepamirštamu nuotykiu, kupinu džiaugsmo ir kūrybiškumo. Tai puikus būdas plėtoti vaizduotę ir įgyti naujų įgūdžių interaktyviu ir įtraukiančiu būdu.
Dinozauras veikia su trimis 3x 1.5V AA baterijomis, kurios nėra komplekte.
Dinozauro matmenys:
- 25 cm x 22,5 cm x 11,5 cm
Pakuotės matmenys:
- 24 cm x 17,5 cm x 11,5 cm
Turi CE sertifikatą, be to, atitinka EN71 standartą. Skirta vaikams nuo 3 metų.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Figūrėlės |
|---|---|
| EAN: | 5905991011125 |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 18 cm |
| Gyvūno tipas: | Dinozauras |
| Svoris: | 0,4 kg |
| Motyvas: | Dinozaurai |
| Plotis: | 12 cm |
| Aukštis: | 24 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
