Šviečiantis ir garsinis pelėdos raktų pakabukas
Kód: J-ZA3528Související produkty
Detailní popis produktu
Mielas pelėda raktų pakabukas su šviesa ir realistišku garsu, bus puikus priedas mokykliniam kuprinei, pieštukinei ar raktams.
Raktų pakabukas gali tapti mėgstama dekoracija tiek vaikams, tiek suaugusiems. Originalus pakabukas yra labai kruopščiai ir efektingai pagamintas, jame yra šviesa ir pelėdos garsas.
Rinkinys taip pat apima pakabuką, kurį galima pritvirtinti beveik bet kur.
Pelėdos matmenys: 5 cm x 3,5 cm x 3 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interaktyvios žaislai |
|---|---|
| EAN: | 8698111105701 |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 20 cm |
| Reikalingos baterijos: | 3 x G10 (yra komplekte) |
| Rozměry balení: | 18 x 20 x 3,5 cm |
| Plotis: | 4 cm |
| Aukštis: | 18 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
