Nuotoliniu būdu valdomas sportinis automobilis R/C 1:14 raudonas
Kód: L-6704Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas automobilis pagamintas 1:14 masteliu, todėl atrodo neįtikėtinai realistiškai. Automobilis tiesiai iš lenktynių trasos išpildys kiekvieno jauno ralio vairuotojo svajonę. Nuotoliniu būdu valdomas sportinis automobilis R / C padės vaikui tobulinti įgūdžius, tokius kaip automobiliuko vairavimas, taip pat sustiprins koncentraciją ir motorinius įgūdžius.
Nuotoliniu būdu valdomas automobilis veikia su septyniomis 1,5V „AA“ baterijomis (nėra komplekte).
Išmatavimai:
- Nuotoliniu būdu valdomas automobilis: 30 cm x 11,5 cm x 10 cm
- Pakuotė: 41 cm x 16 cm x 14 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904665996638 |
| Spalva: | Červená |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | sportinis automobilis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 30 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Frekvencija: | 27 MHz |
| Svoris: | 0,7 kg |
| Mastelis: | 1:14 |
| Pakuotės turinys: | baterija, Dálkové ovládání, Automobilis |
| Reikalingos baterijos: | 7 x AA |
| Plotis: | 11,5 cm |
| Aukštis: | 10 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
