Priekaba vaikų elektriniam Mercedes Actros sunkvežimiui balta
Kód: L-7711Související produkty
Detailní popis produktu
- Priekabos matmenys 105 x 57,5 x 32,5 cm
- Pakuotės matmenys 107 x 59 x 35 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Atsarginiai dalys ir baterijos |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802453010 |
| Spalva: | Bílá |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 105 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Lakuotas: | Ne |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Plotis: | 57,5 cm |
| Transporto priemonės tipas: | sunkvežimis |
| Aukštis: | 33 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
