Priekinė ašis elektriniam automobiliui Ford Ranger
Kód: L-3102Související produkty
Detailní popis produktu
- Ašies plotis 72 cm
- Ašies aukštis 20 cm
- Ašies gylis 23 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Valdymo ašys - velenai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625584791 |
| Modelis: | Ford Ranger Wildtrak |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Gylis: | 23 cm |
| Plotis: | 72 cm |
| Aukštis: | 20 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
