Vandens flamingas
Kód: L-5806Související produkty
Detailní popis produktu
Rožinė spalva ir tobulas mūsų flamingo forma tikrai bus puikus dovana visiems vaikams. Maudynės baseine ir vonioje nebeatrodys nuobodžios. Flamingas plaukia vandenyje dėka kojelių su plaučiais, kurie juda.
Flamingo išmatavimai: 18 x 9 x 15 cm
Pakuotės išmatavimai: 21 x 15 x 17 cm
Reikalingos baterijos: 2x AA 1,5V
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vandens žaislai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912649625 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 2 x 1,5V AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Ilgis: | 18 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Gyvūno tipas: | Flamingas |
| Svoris: | 0,9 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Plotis: | 9 cm |
| Aukštis: | 15 cm |
| Vandens žaislo tipas: | Žaislai voniai |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
