Automobilių stovėjimo aikštelė žaisliniams automobiliams
Kód: L-7566Související produkty
Detailní popis produktu
Automobilių stovėjimo aikštelė susideda iš 5 lygių. Nuo 2 iki 5 lygio yra stovėjimo aikštelė, kur galite pastatyti savo automobilius. Kiti lygiai yra sujungti nusileidimais su liftu. Pastato viršuje yra du liftų valdymo mygtukai. Dėl to automobiliukai gali važiuoti aukštyn ir žemyn, juos lydi šviesos, kurios suteikia efektų.
Rinkinys apima:
- Daugiapakopė automobilių stovėjimo aikštelė
- 10 mašinėlių
- lipdukų rinkinys
Išmatavimai:
- Parkavimo aikštelė 74 x 58 x 46 cm
- Automobiliai 7 x 3 x 2,5 cm
- Pakuotė 74 x 43 x 22 cm
Reikalingos baterijos: 3 x 1,5V AA
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų garažai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904665997178 |
| Spalva: | Černá, Červená, geltona |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 58 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7 |
| Svoris: | 2 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | mašinėlės |
| Rozměry balení: | 74 x 43 x 22 cm |
| Plotis: | 46 cm |
| Tipas: | Automobilių trasa |
| Automobilių trasos tipas: | Garažas |
| Aukštis: | 74 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
