Odrážedlo Mercedes Actros Policija 3316A juodas
Kód: L-19509Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas dviratukas Mercedes Actros Policija 3316A Juodas
Odrážėlis yra multifunkcinė žaislas mažiems vaikams. Jis skirtas vaikui, kuris jau moka pats atstoti kojomis nuo žemės. Žaislas palaipsniui auga kartu su vaiku ir jo įgūdžiais. Odrážėlis puikiai tinka tiek namų naudojimui, tiek lauko žaidimams sode ar kieme.
Vaikiškas mini automobilis sukurtas atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę. Ratlankiai, reflektoriai ir grotelės yra labai gerai pagaminti, kas žymiai pagerina mažo vairuotojo patirtį. Jis pagamintas iš lengvos plastikinės konstrukcijos, kuri yra labai tvirta ir atspari.
Odrąžyklės matmenys:
48,8 cm x 24,4 cm x 37,2 cm
Pakuotės matmenys:
49 cm x 23 cm x 25,5 cm
Maksimalus svoris:
23 kg
Pakuotės svoris:
2 kg
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | važinėjimo mašinos |
|---|---|
| EAN: | 5905991008842 |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Ilgis: | 49 cm |
| Svoris: | 2 kg |
| Plotis: | 23 cm |
| Aukštis: | 26 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
