Lėktuvas 1:16 su šviesos ir garso efektais baltas + 2 mašinėlės MT1288
Kód: MT1288Související produkty
Detailní popis produktu
Lėktuvas 1:16 masto, kuris patiks visiems mažiems pilotams ir keliautojams. Modelis turi spalvotus mygtukus, kurie aktyvuoja garsus ir mirksinčias šviesas, taip žaidimas tampa dar realesnis. Dėl inercinės funkcijos lėktuvas lengvai juda į priekį. Pakuotėje taip pat rasite du 1:16 automobilius, su kuriais vaikai galės mėgautis dar daugiau žaidimų scenarijų. Puikus pasirinkimas kūrybiškumo, vaizduotės ir motorinių įgūdžių vystymui.
SPECIFIKACIJA:
- Lėktuvo matmenys: 28,5 × 28 × 11 cm
- Pakuotės matmenys: 30 × 12 × 24 cm
- Funkcija: šviečiantys ir garso efektai
- Valdymo mygtukai lėktuvo viršuje
- Priedai: 2 mašinėlės
- Tinka vaikams: nuo 3 metų
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobiliai, lėktuvai, laivai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724008781 |
| Spalva: | Bílá |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 28 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Mastelis: | 1:16 |
| Pakuotės turinys: | 2 x Automobilis |
| Rozměry balení: | 30 x 12 x 24 cm |
| Plotis: | 26,5 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 11 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
