Kamuoliukų trasa 176 dalių
Kód: R-ZGR.8202Související produkty
Detailní popis produktu
Kamuoliukų trasa yra puiki žaidimas vaikams ir suaugusiems. Įjungus kamuoliuką, galite stebėti, kaip jis praeina pro kliūtis, kaip važiuoja per įvairius tunelius, kaip lėtėja ir greitėja pagal skirtingus nuolydžius. Žaislas skatina vaizduotę, fantaziją ir rankinius įgūdžius.
- Žaislas tinka vaikams nuo 3 metų.
Pakuotės turinys:
- 176 dalių trasos statybai
- 60 rutuliukų
IŠMATAVIMAI:
- Pastatytos trasos aukštis: 42 cm
- Pastatytos trasos plotis: 22 cm
- Pastatytos trasos gylis: 16 cm
- Kamuoliuko skersmuo: 0,8 cm
- Pakuotė: 34 x 26 x 6,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamuoliukų trasos |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZGR.8202 |
| Spalva: | Bílá, Červená, oranžinė, geltona, Žalia, Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Konstruktoriaus tipas: | Kamuoliukų trasa |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 16 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Pakuotės turinys: | Konstrukciniai blokai, kulka |
| Sunkumas: | Pro začátečníky |
| Rozměry balení: | 34 x 26 x 6,5 cm |
| Plotis: | 22 cm |
| Tipas: | Konstruktorius |
| Aukštis: | 42 cm |
| Dalių skaičius: | 176 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
