Kostiumas kaukių šventei Šerifas Indėnas
Kód: J-ZA1214Související produkty
Detailní popis produktu
Efektyvus kostiumas puikiai tinka namų žaidimams arba karnavaliniam baliui.
Kostiumas kruopščiai pagamintas ir tinka vaikams nuo 3 iki 8 metų.
Rinkinys apima
- liemenę
- galvos apdangalą

Išmatavimai
Marškiniai matuojami ramiai
- ilgis 55 cm
- krūtinės plotis 44 cm
Kostiumas pagamintas iš kokybiškos medžiagos, akcentuojant detales, atitinkančias šį modelį.
Rinkinys puikiai tinka pramogoms, karnavalams, kaukių baliams ir kt. Jis leis jūsų vaikui patirti nuostabių džiaugsmo akimirkų. Rinkinys kruopščiai apdirbtas ir tikrai pasiteisins daugelyje karnavalinių vakarėlių.
Jis supakuotas labai gražiai ir estetiškai. Idealiai tinka kaip dovana.
Kaina galioja už 1 kostiumą. Įsigijus prašome pasirinkti modelį.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žaidžiame policiją |
|---|---|
| EAN: | 5905258503240 |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 58 cm |
| Rozměry balení: | 58 x 45,5 x 1,5 cm |
| Plotis: | 2 cm |
| Aukštis: | 46 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
