Konstrukcinė rinkinys - automobilis su gręžtuvu
Kód: L-1763Související produkty
Detailní popis produktu
Konstrukcinė rinkinys - mašinėlė su gręžtuvu bus tikra pramoga mažiems mechanikams, kurie mėgsta automobilių remontą, varžtų sukimą ir įvairių dalių demontavimą. Naudodamiesi šiuo rinkiniu galėsite sukurti savo svajonių automobilį.
- Visos dalys suveržiamos naudojant gręžtuvą - maitinama 2 x AA baterijomis (nėra komplekte).
- Automobilis turi šviesos ir garso efektus - maitinamas 2 x AG 13 baterijomis (yra pakuotėje).
- Rinkinys apima 30 dalių.
Išmatavimai:
- Automobilis po surinkimo: 18 cm x 9 cm x 6 cm
- Pakuotė: 39,5 cm x 27,5 cm x 6 cm
Tinka vaikams nuo 3 metų.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobiliai, lėktuvai, laivai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818911302996 |
| Spalva: | geltona, Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Automobilis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Konstruktoriaus tipas: | Konstrukcinė |
| Určení: | Pro kluky |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 18 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 |
| Pakuotės turinys: | Konstrukciniai blokai |
| Sunkumas: | Pro začátečníky |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA, 3 x AG |
| Priedai: | Gręžtuvas |
| Rozměry balení: | 39,5 x 27,5 x 6 cm |
| Plotis: | 9 cm |
| Tipas: | Konstruktorius |
| Savybės: | Su gręžtuvu, Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 9 cm |
| Dalių skaičius: | 30 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
