Gaisrininkų automobilis su priekaba mažiausiems su šviesomis ir garsais Fire Truck Transport
Kód: S-98-330ASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Didelis gaisrininkų transporto priemonių rinkinys mažiems gelbėtojams! Raudonas vilkikas su priekaba perveža sraigtasparnį ir dvi gaisrininkų mašinas, todėl vaikai gali lengvai imituoti gelbėjimo operacijas ir veiksmus. Žaidimą papildo šviesos ir garso efektai, kurie dar labiau pagyvina pramogas.
Ideali žaislas vaikams, kurie žavisi gaisrininkais ir jų technika. Dėl turtingos įrangos maži gelbėtojai gali surengti savo operaciją gaisro, eismo įvykio ar gelbėjimo akcijos metu. Puikiai skatina vaizduotę, koordinaciją ir komandinį žaidimą.
SPECIFIKACIJA:
- Pakuotės matmenys: 33 × 23 × 16 cm
- Automobilio dydis: 28,5 × 10,5 cm
- Funkcija: šviesa ir garsas
- Amžius: 3+ metai
- spalva: raudona
Pakuotės turinys:
- Didelis gaisrininkų vilkikas su priekaba
- Sraigtasparnis su sulankstomais sraigtais
- 2 gaisriniai automobiliai (vienas su ištraukiamu kopėčiomis)
- Eismo ženklai ir priedai
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobiliai, lėktuvai, laivai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724006701 |
| Spalva: | Červená |
| Modelis: | gaisrininkų automobilis |
| Určení: | Pro kluky, Mažiesiems |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 28,5 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Motyvas: | Gaisrininkai |
| Reikalingos baterijos: | 3xAG13 |
| Rozměry balení: | 33 x 16 x 23 cm |
| Plotis: | 9 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 10,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
