Gelinis akumuliatorius 12V 12Ah
Kód: R-AKU.12V-12AHSouvisející produkty
Detailní popis produktu
-
SPECIFIKACIJA:
- 12V 12Ah
- Išmatavimai (ilgis x plotis x aukštis): 15 x 9,5 x 9,5
- Uždaras gelinis akumuliatorius
- Tinkama pakartotiniam įkrovimui
- Bepriežiūros veikimas
- Nepraleidžia elektrolito ir nekepa - saugus naudojimas
- Galimybė saugiai naudoti bateriją bet kurioje padėtyje
- Atsparumas vibracijoms, saugojimo talpa plačiame temperatūrų diapazone
Įsitikinkite, kad baterija turi tokius pačius parametrus ir matmenis kaip el. transporto priemonė ar kitas įrenginys.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobilio baterija |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | AKU.12V-12AH |
| baterija: | 12V 12Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Ilgis: | 15 cm |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Plotis: | 9,5 cm |
| Aukštis: | 9,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
