Elektrinis automobilis BMW M6 GT3 2 x 45W baltas
Kód: R-PA.6666R-M6.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu

Licencija BMW
Pavarų svirtimi nustatoma važiavimas į priekį/atgal. Automobilis siūlo tris skirtingus greičius. Automobilį taip pat galima valdyti nuotoliniu pultu, todėl galite būti tikri, kad jūsų vaikas niekur nepabėgs, arba galite palengvinti važiavimą, valdydami per pultą. Veikia šviesos, signalizacija, muzika. Jei muzika atsibos, galite prijungti MP3 grotuvą arba telefoną ir klausytis savo dainų.
| Modelis: | BMW M6 GT3 |
|
Spalva: |
Balta |
Techniniai parametrai: |
|
| Variklis: | 2x45W |
| Baterija: | 12V7Ah |
| Pavarų dėžė: | Automatinis, 3 lygiai |
| Išmatavimai: | 130cm x 64cm x 48cm |
| Greitis: | 3-5 km/h |
| SVORIS: | 25 kg |
| Krovumas iki: | 35 kg |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Važinėjimo laikas: | 1-2 valandos |
| Stabdys: | Automatinis po dujų pedalo atleidimo
Gelbėjimosi stabdys ant pultelio (P) |
Įranga |
|
| Saugos diržai: |
✓
|
| Durų atidarymas: |
✓
|
| Raktai: |
x
|
| Sėdynės: | Minkšta ekokožė |
| Kolos: | Minkšta EVA |
| Nuotolinis valdiklis: | 2.4G
3 pakopų greičio reguliavimas |
| Šviesos: | Apšviestas valdymo pultas
Priekiniai LED |
| Audio: | USB
Bluetooth
Muzikos pultas |

Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.6666R-M6.BIA |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | BMW |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Kolio dydis: | 25 cm |
| Vybavení vozítka: | Imitace klimatizace |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 131 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 19 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 135,5 x 65 x 34,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 65 cm |
| Sėdynės plotis: | 36 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 46 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
