Elektrinis automobilis RAM 3500 rožinis
Kód: R-PA.JJ2599.ROZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis RAM 3500 turi du variklius su bendra galia 400 W ir bateriją su talpa 24V/7Ah. Patogią kelionę užtikrina putų EVA ratai ir sėdynė, aptrauktas ekologiška oda. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su MP3, USB. Maksimalus automobilio svoris yra 50 kg. Automobilis turi priekinį ir galinį LED apšvietimą ir atsidarančias duris.
Transporto priemonę galima valdyti ir nuotoliniu pultu, kuris leidžia reguliuoti greitį, keisti važiavimo kryptį ir turi saugos mygtuką Stop momentiniam sustabdymui. Automobilis taip pat turi automatinio stabdymo funkciją, kuri aktyvuojama, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo. Be to, saugumą užtikrina saugos diržai.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V/7Ah
- Variklis: 2 x 200W
- Galia: 400 W
- Krovumas: 50 kg
- Svoris: 33,2 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
Transporto priemonės savybės:
- Atidaromos durys
- Putų Eva ratai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- saugumo sustabdymo mygtukas
- 3 greičiai
- Saugos diržai
- Muzikos pultas su USB, MP3, Bluetooth ir AUX
- signalas
- Baterijos įkrovimo indikatorius
- Variklio užvedimo garsas
- Sėdynė aptrauktas eko oda
IŠMATAVIMAI:
- Automobilis: 147 x 90 x 84 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Galinis laikiklis: 54x23x18 cm
- Sėdynė: 23 cm x 50 x 30 cm (h x p x v)
- Ratai: 30 x 13 cm
- Pakuotė: 144 x 71 x 37 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864984620 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 24V/7Ah |
| variklis: | 2x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Įranga: | LCD |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 147 cm |
| Įkrovimo laikas: | 8-12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 33,2 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Įkroviklis |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Rozměry balení: | 144x71x37 cm |
| Plotis: | 90 cm |
| Sėdynės plotis: | 50 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 400W |
| Aukštis: | 84 cm |
| Funkciniai žibintai: | Priekiniai, Galiniai |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
